ŽABÁCKÉ AKCE PRO DĚTI


Základem tělovýchovného programu Povltavského sportovního klubu DA-BA je práce s dětmi a mládeží. Při svých akcích se snaží Žabáci dětem ukázat, že sport je dobrá zábava a kvalitní náplň volného času a získat je pro pravidelnou činnost.


Žabáci jsou především cyklisté, a proto hlavní část tělovýchovného programu Povltavského sportovního klubu DA-BA tvoří právě cyklistika. Základem aktivit pro děti je činnost cyklistického kroužku.
PVSK DA-BA organizuje vlastní seriál sportovních akcí, některé z nich jsou určeny speciálně dětem, jiné jsou vypsány pro sportovce všech věkových kategorií a další jsou určeny celým rodinám.
Vedle cyklistiky najdete v programu běh, disciplíny všeobecné tělesné přípravy, turistika či atletická příprava.


ZÁVODY PRO DĚTI

POVLTAVSKÁ TROFEJ DA-BA
Seriál cyklistických a běžeckách závodů pro děti do 15 let.

POVLTAVSKÝ BIKERSKÝ POHÁR DA-BA
Seriál závodů na horských kolech pro širokou veřejnost má svou jarní, letní a podzimní část. Při všech akcích se v první části jedou závody dětí do 15 let na kratších tratích. V druhé části se

POVLTAVSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR DA-BA
Seriál běžeckých akcí pro širokou veřejnost. V programu najdete celoroční běžeckou výzvu, měřené kontrolní tréninky či závody.

ŽABÁCKÝ ODZNAK ZDATNOSTI
Tělesné schopnosti a dovednosti Žabáci prověřují ustálenou sadou testů. Do testování se mohou zájemci zapojit a Žabácký odznak zdatnosti získat při veřejném testování.
Akce je zajímavá nejen pro děti, ale také pro dospělé i celé rodiny.