TRÉNUJEME SE ŽABÁKY


Program Trénujeme se žabáky je plán veřejně přístupných tréninků, které organizuje Povltavský sportovní klub DA-BA v regionu Středního Povltaví. Jedná se především o cyklistické tréninky, které vedou po osvědčených tratích, na místa současných či bývalých závodů, které Žabáci organizovali či na zajímavá místa v regionu.

Charakter, délka a náročnost tréninku záleží na ročním období. V zimním období se jedná spíše o tréninky, které mají za cíl udržování kondice a budování vytrvalosti. V letním období můžou být součástí tréninku měřené úseky, které slouží ke zvýšení intenzity tréninku a pro testování výkonnosti.

Vzhledem k charakteru (délce a náročnosti tratí) jsou tréninky vhodné pro cyklisty, kteří už mají základní sportovní zkušenosti, tedy přibližně od 12 let věku.

Plán tréninků je zveřejňován na webové stránce da-ba.com/trenujeme-se-zabaky. Program společných tréninků není závazný. Akce se může uskutečnit i bez přímé účasti trenéra. Trať může být v průběhu tréninku upravena podle aktuální situace a dohody účastníků.
V zimním období jsou veřejné tréninky vypisovány zpravidla na sobotní dopoledne. V letním období mohou být přidávají tréninky i ve všední den – nejčastěji ve středu odpoledne.

Pro více informaci volejte, pište: Petr Bartoš, 605 219 220, petr.bartos@da-ba.com


ČERVEN 2024


V červnu probíhají silniční tréninky, které jsou zaměřeny na zvyšování objemu kilometrů směrem k plánovanému prázdninovému programu.

01.06. Sobota, 09:00 hod – Sedlčany, stadion Taverny
Silniční cyklistika – vytrvalostní trénink, 82 km
Sedlčany – Petrovice – Solenice – Dalskabáty – Velká – Sedlčany
Mapa

22.06. Sobota, 09:00 hod – Sedlčany, stadion Taverny
Silniční cyklistika – vytrvalostní trénink, 95 km
Sedlčany – Vrchotovy Janovice – Olbramovice – Jankov – Louňovice – Mladá Vožice – Miličín – Sedlec-Prčice – Sedlčany
Mapa

29.06. Sobota, 09:00 hod – Sedlčany, stadion Taverny
Silniční cyklistika – vytrvalostní trénink, 102 km
Sedlčany – Sedlec-Prčice – Cunkov – Jistebnice – Bechyně – Milevsko – Chyšky – Sedlčany
Mapa


CYKLISTIKA – BĚH – VŠEOBECNÁ TĚLESNÁ PŘÍPRAVA